O mnie

KP Pure Form to autorska pracownia, powstała z pasji do zmieniania otoczenia na lepsze do życia, do kreowania przestrzeni, która sprzyja obecności, budowaniu relacji z naturą. Kiedy tylko jest możliwość kieruję się zasadą : Słońce, przestrzeń, zieleń, jestem zwolenniczką otwierania domu na ogród i przenikania się tych dwóch przestrzeni.

Styl pracowni to prosta ale wyrazista forma, ponadczasowość, naturalne kolory i umiar. W projektach dążę do ograniczenia bodźców tak aby otoczenie koiło i dawało wytchnienie, aby przestrzeń była niezakłócona nadmiarem. Bliska jest mi estetyka minimalizmu ale ciepłego i przytulnego z odrobiną szaleństwa.

Projektuję naturalne, funkcjonalne i kojące zmysły wnętrza i ogrody, w których samopoczucie mieszkańców jest w centrum uwagi. Skupiam się na dobrostanie i poczuciu komfortu domowników ponieważ uważam, że projektując otoczenie projektujemy nastrój.

Co znajdziesz w projektowanych przeze mnie przestrzeniach?

Harmonię, prostotę, oszczędność barw i przyjazne człowiekowi materiały, które dają możliwość wyciszenia się i ukojenia zmysłów. To wszystko połączone z ponadczasowym designem, praktycznością i funkcjonalnością.

Wyznacznikiem każdego projektu są przede wszystkim potrzeby klientów uwzględniające ich
styl życia, przyzwyczajenia i preferencje oraz budżet.

Projektuję głównie na terenie śląska m.in w Gliwicach, Katowicach, Chorzowie, Bytomiu oraz Tarnowskich Górach ale możliwa jest realizacja projektów także w innych rejonach Polski. Tworzyłam projekty w takich miastach jak np. Wrocław, Warszawa, Lublin oraz w Bieszczadach. Ponadto realizuję także zlecenia w formie on-line.
Mam nadzieję, że wspólnie wykreujemy przestrzeń, która będzie spełnieniem Twoich marzeń.

Zapraszam serdecznie 

Katarzyna Piotrowiak Pure Form